Moskitiery

Moskitiery są najlepszym sposobem na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami, zwłaszcza w okresie wiosenno - jesiennym. Nasze moskitiery nadają się do wszystkich typów okien (PCV, drewniane, aluminiowe), wykonujemy je pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Jest to szczególnie ważne w pokojach dziecinnych, sypialniach, kuchniach i łazienkach.

Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Dostępne w kolorach: białym, brązowym i drewnopodobnym. Na życzenie realizujemy także kolory z palety "RAL".

Siatka wykonana jest z włókien szklanych, powlekanych impregnatem z tworzywa sztucznego w kolorze szarym lub czarnym, o odpowiednio małych otworach, które zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.


Moskitiery ramkowe do okien

Zastosowanie tego typu moskitiery nie ogranicza funkcjonalności okna, czy też rolety zewnętrznej. Ich prosta budowa i specjalne zaczepy umożliwiające łatwy demontaż np. do mycia a następnie montaż, zapewniająca tym samym długowieczność.


Moskitiery do drzwi

Moskitiery do drzwi są praktycznym rozwiązaniem dla drzwi balkonowych, na taras czy do ogrodu. Płaska budowa ramy moskitiery umożliwia jej zastosowanie także w sytuacjach o ograniczonej ilości miejsca. Moskitiery drzwiowe mogą być otwierane i przesuwne. Każda moskitiera otwierana wyposażona jest w zawiasy samodomykowe oraz praktyczny uchwyt i zatrzask magnesowy.


Moskitiery rolowane do drzwi i okien

Nadają się do montażu na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczenia (np. na skośnych oknach dachowych). System sprężynowy moskitier rolowanych wyposażony jest w szczotki znajdujące się w kasecie, prowadnicach oraz listwie dolnej. W okresie kiedy nie występują insekty siatkę można zwinąć do kasetki i jest ona wtedy dobrze chroniona przed kurzem i czynnikami atmosferycznymi. Moskitiery rolowane montowane są we wnęce okiennej.