Ślusarka aluminiowa

Firma MAGO-BUD oferuje Państwu wysokiej jakości profile aluminiowe oparte o rozwiązania włoskiej firmy PONZIO. W zależności od zapotrzebowania Klienta w swojej ofercie mamy zarówno profile nieizolowane termicznie (tzw. "zimne"), jak i z przekładką termiczną (tzw. "ciepłe"). System PONZIO oferuje duży wybór rozwiązań technicznych, co daje pełną swobodę przy projektowaniu. Stosując zróżnicowane głębokości konstrukcyjne kształtowników (NT50, NT52, NT60PT, NT60, NT68, NT150) jesteśmy w stanie wykonać ślusarkę aluminiową o indywidualnie dobranych parametrach technicznych. Unikalna technologia malowania elektrostatycznego zapewnia odpowiednią trwałość i odporność powłok na czynniki atmosferyczne, a łatwość w obróbce i montażu oraz estetyczny wygląd są dobrymi i sprawdzonymi zaletami systemu PONZIO.

Wykonujemy zabudowy wewnętrzne (ścianki działowe wraz z drzwiami) oraz zabudowy zewnętrzne (zabudowy tarasów, wejścia do lokali użytkowych, ogrody zimowe oraz fasady).


PONZIO NT60PT0


Jest to 3-komorowy system przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, wymagających izolacji termicznej: wiatrołapów, witryn, okien, drzwi balkonowych i wejściowych. Dodatkowa komora powoduje zwiększenie sztywności, dzięki czemu można wykonywać konstrukcje o dużych gabarytach. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla skrzydeł wynosi 60-68mm, a dla ościeżnic 60mm. System ma możliwość zlicowania skrzydeł okien (jedna płaszczyzna po stronie zewnętrznej) i drzwi (obie płaszczyzny, zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej, oraz zastosowania wypełnień o grubości 8-48mm. Istnieje możliwość zastosowania nowoczesnych uszczelek dwukomponentowych z EPDM o doskonałej izolacyjności termicznej, estetycznym wyglądzie i prostych w montażu.


PONZIO NT52


Jest to system 2-komorowy przeznaczony do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej, które wymagają izolacji termicznej. Głębokość kształtowników dla ościeżnic i skrzydeł wynosi 52-60mm. System NT52 charakteryzuje się zlicowaniem skrzydeł okien (jedna płaszczyzna po stronie zewnętrznej) i drzwi (obie płaszczyzny zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej) oraz zastosowaniem wypełnień przeziernych lub nieprzeziernych o grubości 1-40mm. Istnieje możliwość zastosowania nowoczesnych uszczelek dwukomponentowych z EPDM o doskonałej izolacyjności termicznej, estetycznym wyglądzie i prostych w montażu.


PONZIO NT50


Jest to 1-komorowy system profili aluminiowych bez izolacji termicznej. Przeznaczony jest głównie do wykonywania zabudowy wewnętrznej: wiatrołapy, boksy kasowe, gabloty i ścianki działowe. Służy także do wykonania drzwi przesuwnych (sterowanych ręcznie lub automatycznie), wahadłowych oraz dymoszczelnych. System NT50 pozwala na zastosowanie wypełnień szklanych, paneli aluminiowych, wypełnień typu "sandwich", płyt meblowych, gipsowo-kartonowych oraz poliwęglanowych o grubości 3-40mm. Głębokość konstrukcyjna kształtowników dla ościeżnic i skrzydeł wynosi 52-60mm. System umożliwia zlicowanie skrzydeł okien (jedna płaszczyzna po stronie zewnętrznej) i drzwi (obie płaszczyzny zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej).